Trummer

Asistent v marketingu (m/ž) 4000 2250 Medijske

Te zanima delo v MARKETINGU – predvsem ustvarjanje zanimivih vsebin in njihova objava na socialnih omrežjih?

NAZIV DELA

DELODAJALEC

Trummer

OSTALE INFORMACIJE

KVALIFIKACIJE:

• odlično znanje nemškega jezika – pisno in ustno (obvezno)
  • odlično znanje angleškega jezika
  • visokošolska ali univerzitetna izobrazba ustrezne smeri (marketing, tržno komuniciranje, komunikologija, multimedijski študiji, ipd.)
  • veselje do rednega objavljanja vsebin na socialnih omrežjih
  • odlične komunikacijske sposobnosti in sposobnost konstruktivnega delovanja v teamu
  • analitični um in ustvarjalni pogum
  • dobro poznavanje programov paketa Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator, Premiere, After Effects in Adobe Acrobat) kot prednost
  • izkušnje iz grafičnega oblikovanja kot prednost
  • poznavanje osnov digitalnega oglaševanja (ali želja po osvojitvi slednjih)
  • kreativnost, natančnost
  • odlično pisno izražanje
  • iznajdljivost, samostojnost in sposobnost sprejemanja odgovornosti
  • pripravljenost na službena potovanja

PONUJAMO:

• sodelovanje pri pri različnih marketinških projektih
  • dinamično delo v sproščenem okolju
  • ustvarjanje v družinskem, internacionalnem podjetju
  • vlaganje v vaše izobraževanje in osebnosti razvoj
  • fleksibilen delovni čas
  • zaposlitev po avstrijski kolektivni pogodbi

VAŠE NALOGE:

• načrtovanje in kreiranje vsebin za družbena omrežja in njihova objava (Facebook, Instagram, LinkedIn, Xing, TikTok, Twitter, itd.)
  • razvijanje idej za oglaševalske kampanje za vsa podjetja v okviru Trummer Group (ustvarjanje tekstovnih, slikovnih in video vsebin)
  • spremljanje trendov na področju digitalnega marketinga in iskanje idej za oblikovanje kampanj
  • grafično oblikovanje različnih spletnih vsebin in tiskovin (letaki, katalogi, brošure, itd.)
  • planiranje, organizacija in sodelovanje na sejmih in drugih promocijskih prireditvah
  • podpora pri vseh marketinških aktivnostih
PRIJAVE

Za vse dodatne informacije nas pokličite:
Zahovic Eva
Mobitel: +43 664 80571 445