PRO PLUS d.o.o.

Reality reporter v produkciji zabavnih TV-oddaj (m/ž) 4000 2250 Medijske
NAZIV DELA

OPIS DELA

Podjetje PRO PLUS v svojo dinamično in raznoliko ekipo z veseljem sprejme nove navdušence, ki svojo prihodnost vidijo v medijskem svetu.

PRO PLUS je vodilna multimedijska hiša na televizijskem in internetnem področju v Sloveniji. Poleg televizijskih programov (POP TV, KANAL A, BRIO, OTO, KINO) ustvarjamo tudi najbolj obiskano spletno stran v Sloveniji, 24ur.com, številne tematske spletne strani ter prvi slovenski naročniški video na zahtevo, VOYO.

Razpisujemo delovno mesto: REALITY REPORTER V PRODUKCIJI ZABAVNIH TV-ODDAJ (M/Ž)

ODGOVORNOSTI:

• Sodelovanje oz. soustvarjanje vsebin v kreativni produkciji, pri projektih zabavnih TV-oddaj
  • Spremljanje nastopajočih in izvajanje intervjujev z njimi
  • Smiselno in izčrpno poročanje uredniku oddaje
  • Priprava vsebin za poročanje gledalcem
  • Pozorno spremljanje dogajanja in skrb za to, da gledalec ne zamudi pomembnih zgodb v oddaji
  • Natančno razvrščanje in shranjevanje materiala
  • Pomoč v procesu priprave oddaje

PRIČAKUJEMO:

• Zaključeno vsaj srednješolsko izobraževanje (V. stopnja)
  • Kandidate/-tke z željo po ustvarjanju vsebin na področju televizijske produkcije zabavnih oddaj (zanimanje, naklonjenost do oddaj, kot so resničnostni šovi, talent šovi …)
  • Kandidate/-tke, ki so radovedni, kreativni in pobudniki novih idej
  • Samoiniciativnost, posluh za ljudi in pozitivno naravnanost
  • Pripravljenost na možnost dolgih snemalnih dni (tudi na terenu), ki lahko potekajo tudi med vikendi in prazniki

PONUJAMO:

• Projektno sodelovanje, z začetkom v avgustu 2021
  • Sodelovanje pri najpriljubljenejših in najbolj gledanih zabavnih TV-oddajah v Sloveniji
  • Delo v kreativnem, profesionalnem in sproščenem delovnem okolju
  • Možnost pridobivanja dragocenih znanj in izkušenj na področju televizijske produkcije z zelo izkušenimi ustvarjalci televizijskih vsebin
  • Možnost osebnega in strokovnega razvoja
DELODAJALEC

PRO PLUS d.o.o.

PRIJAVE

Zainteresirane kandidate vabimo, da izpolnite prijavnico, ki ji priložite življenjepis z motivacijskim pismom.

ROK PRIJAVE: 13. 6. 2021

Ogled izvorne objave

na https://www.24ur.com/kariera/k-sodelovanju-vabimo-reporter-ustvarjalec-vsebin-zabavnih-tv-oddaj-m-z.html
Ogled izvorne objave