Novinar

Novinar

Novinar 4000 2250 Medijske
Opis dela

Samostojno pripravljanje nezahtevnejših žanrskih zvrsti in vsebin novinarstva, samostojno odzivanje in poročanje z dogodkov, opravljanje dela dežurnega urednika, priprava in koordinacija video vsebin.

Zahteve

Izobrazba:
visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd., Družbene vede, novinarstvo in informacijska znanost, drugo

Alternativna izobrazba:
visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd., Družbene vede, novinarstvo in informacijska znanost, podrobneje neopredeljeno

Delovne izkušnje:
4 leta

Vozniško dovoljenje:

Znanje jezikov:
angleški jezik: razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Računalniška znanja:
urejevalniki besedil – osnovno
delo s preglednicami – osnovno
poznavanje računalniških omrežij – osnovno
poznavanje operacijskih sistemov – osnovno
računalniško oblikovanje – osnovno

Trajanje zaposlitve:
Nedoločen čas

Poskusno delo:
1 mes.

Prijave

Prijave do 22. 8. 2022.
Kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti: marjana.polajnar@sta.si (telefon: 01 24 10 119).

Delodajalec

STA d.o.o.