Vabilo k sodelovanju v raziskavi (anketa)

Vabilo k sodelovanju v raziskavi (anketa) 1920 1280 Medijske

Smo študentje druge stopnje medijskih komunikacij na Fakulteti za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Univerze v Mariboru. V sklopu predmeta Komunikološke raziskovalne metode pod mentorstvom doc. dr. Ines Kožuh izvajamo raziskavo, v kateri preučujemo dojemanje zasebnosti in varnosti uporabnikov na družbenih omrežjih med mladimi.

Vabljeni k reševanju kratkega spletnega anketnega vprašalnika. Vprašalnik se nahaja na naslednji povezavi: https://1ka.arnes.si/a/e4f9f446

Zbrane podatke želimo uporabiti izključno v namen raziskovanja, sodelovanje v raziskavi bo anonimno in prostovoljno. V kolikor vas bi zanimalo več informacij o naši raziskavi ali rezultatih, nas lahko kontaktirate na e-mail: nika.tomsic@student.um.si

Že vnaprej se vam zahvaljujemo in vam želimo lepe praznike!

Nika Tomšič, Laura Horvat, Veronika Jakopič in Žiga Jakomini
študentje medijskih komunikacij FERI