Natečaj za Grossmannovo nagrado 2021

Natečaj za Grossmannovo nagrado 2021 2000 1356 Medijske

UNIVERZA V LJUBLJANI
Akademija za gledališče, radio, film in televizijo
DSR SCENARISTI

razpisujeta scenaristični natečaj za

GROSSMANNOVO NAGRADO 2021

Na natečaju lahko sodelujejo študentje slovenskih univerz z izvirnimi scenariji za kratki igrani film ali kratko televizijsko dramo.

Rok za oddajo scenarijev je 7. 12. 2021.

Avtor prvonagrajenega scenarija prejme odkupno nagrado v višini 1000 EUR (donator DSR SCENARISTI), avtor drugonagrajenega scenarija pa odkupno nagrado v višini 600 EUR.

Podatki in pravila natečaja so dostopni na internetni strani UL AGRFT!

Podrobneje

na http://www.agrft.uni-lj.si/grossmann/