Pro Plus d.o.o

Vodja projektov trženja (M/Ž) 4000 2250 Medijske

Podjetje PRO PLUS v svojo dinamično in raznoliko ekipo z veseljem sprejme nove navdušence, ki svojo prihodnost vidijo v medijskem svetu.

PRO PLUS je vodilna multimedijska hiša na televizijskem in internetnem področju v Sloveniji. Poleg televizijskih programov (POP TV, KANAL A, BRIO, OTO, KINO) ustvarjamo tudi najbolj obiskano spletno stran v Sloveniji, 24ur.com, številne tematske spletne strani ter prvi slovenski naročniški video na zahtevo, VOYO.

NAZIV DELA

DELODAJALEC

Pro plus d.o.o

OSTALE INFORMACIJE

ODGOVORNOSTI

• Svetovanje naročnikom glede aktivnosti tržnega komuniciranja področju televizijskega in spletnega oglaševanja (na vseh medijih Pro Plus-a)
  • Vzdrževanje in razvijanje odnosov z obstoječimi naročniki in pridobivanje novih naročnikov
  • Načrtovanje in realizacija prodajnih aktivnosti ter priprava poročil
  • Spremljanje konkurence, trendov in zbiranje informacij o oglaševalskem trgu

PRIČAKUJEMO

• Pozitivno naravnanost, odlično sposobnost navezovanja stikov in dobre komunikacije veščine
  • Zaželene so primerljive delovne izkušnje s področja marketinga, medijskega planiranja ali prodaje
  • Vsaj 6. stopnjo izobrazbe smeri ekonomije ali družboslovne smeri (ali nižja, v kolikor ima kandidat ustrezne delovne izkušnje)
  • Aktivno znanje angleškega jezika

PONUJAMO

• Redno zaposlitev v profesionalnem, spodbudnem in dinamičnem delovnem okolju
  • Delo s prepoznavnimi blagovnimi znamkami vodilne medijske hiše v Sloveniji
  • Sodelovanje pri zanimivih projektih razvoja televizijskih in digitalnih medijev
  • Možnost osebnega in strokovnega razvoja na področju medijev in oglaševanja
PRIJAVE

Zainteresirane kandidate vabimo, da izpolnite prijavnico. Prijavnici priložite svoj življenjepis z motivacijskim pismom.

ROK PRIJAVE : 15.9. 2021

Ogled izvorne objave

na https://www.24ur.com/kariera/k-sodelovanju-vabimo-vodja-projektov-trzenja-m-z-2.html
Ogled izvorne objave