Novinar za spletni medij (M/Ž)

Sobotainfo.com

Novinar za spletni medij (M/Ž)

Novinar za spletni medij (M/Ž) 4000 2250 Mitja
NAZIV DELA

Novinar na Sobotainfo.com (M/Ž)

OPIS DELA

Iščeš nove izzive? Želiš spreminjati svet okoli sebe na bolje? Velik del dneva preživiš na internetu? Mlada in ustvarjalna ekipa Sobotainfo te vabi, da postaneš del uredništva in največje mreže regionalnih spletnih medijev v Sloveniji.

Opis del in nalog:
Priprava novinarskih prispevkov v uredništvu spletnega medija Sobotainfo.com. Delo poteka v uredništvu in na terenu ter obsega pisanje prispevkov, povzemanje prispevkov s spleta, pripravo besedil za objavo in objavo na družbenih omrežjih.

Izobrazba:
visokošolska 1.stopnje, visokošolska strokovna (prejšnja) ipd., medijske komunikacije, družbene vede, novinarstvo in informacijska znanost

Delovne izkušnje:
ni zahtevano

Vozniško dovoljenje:

Znanje jezikov:
angleški jezik: razumevanje dobro, govorjenje zadovoljivo, pisanje zadovoljivo
slovenski jezik: razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Računalniška znanja:
urejevalniki besedil – osnovno
delo s preglednicami – osnovno

Drugi pogoji:
Poznavanje družbenih omrežij (facebook, instagram, twitter…). Diploma ni pogoj za zaposlitev, v poštev pridejo tudi študenti višjih letnikov omenjenih smeri.

Trajanje zaposlitve:
Nedoločen čas