Razpis za izbor najboljšega študenta Univerze v Mariboru

Razpis za izbor najboljšega študenta Univerze v Mariboru 2000 1333 Medijske

Univerza v Mariboru v sodelovanju z družbama Elektro Maribor d.d. in Energija Plus d.o.o. tudi letos, že osmo leto zapored, objavlja Razpis za izbor najboljšega študenta Univerze v Mariboru.

• 1. mesto

• 2. mesto

• 3. mesto
Podrobneje

Na razpis za najboljšega študenta Univerze v Mariboru se lahko prijavijo študenti Univerze v Mariboru, ki imajo v študijskem letu 2019/2020 status študenta Univerze v Mariboru in so redno napredovali ter  v preteklih letih študija niso prejeli nagrade za najboljšega študenta Univerze v Mariboru. Kandidati pa morajo poleg zgoraj omenjenih meril upoštevati tudi to, da so vpisani v:

A: najmanj 3. letnik I. st. študijskih programov ali
B: najmanj 3. letnik enovitega magistrskega študija ali
C: v študijski program II. stopnje.

Rok: 14. avgust 2020, 12:00

Podrobnejše informacije