Univerza v Mariboru objavlja Razpis za izbor najboljšega študenta v študijskem letu 2022/2023 1920 1280 Medijske

Univerza v Mariboru objavlja razpis za izbor najboljšega študenta v študijskem letu 2022/2023. Razpis je namenjen spodbujanju odličnosti in priznanju dosežkov študentov, ki so se izkazali v preteklem akademskem letu. Poleg prestižnega naziva najboljšega študenta bo izbrani kandidat prejel tudi povišan denarni sklad kot priznanje za svoje dosežke. Denarna nagrada za najboljšega študenta znaša 1300 EUR, za drugo mesto 750 EUR in za tretje mesto 450 EUR!

• 1. mesto

• 2. mesto

• 3. mesto
Podrobneje

Razpis je odprt za vse študente Univerze v Mariboru, ki so v študijskem letu 2022/2023 dosegli izjemne rezultate na področju študija, raziskovanja in ostalih dejavnosti, ki prispevajo k razvoju in ugledu univerze. Namen razpisa je spodbujanje motivacije in vzpodbujanje študentov k izjemnosti ter priznanje njihovega truda in nadarjenosti.

Na razpis za najboljšega študenta UM se lahko prijavijo študenti Univerze v Mariboru, ki imajo v študijskem letu 2022/2023 status študenta Univerze v Mariboru in so redno napredovali ter v preteklih letih študija niso prejeli nagrade za najboljšega študenta Univerze v Mariboru. Kandidati pa morajo poleg zgoraj omenjenih meril upoštevati tudi to, da so vpisani v:

A: najmanj 3. letnik I. st. študijskih programov ali
B: najmanj 3. letnik enovitega magistrskega študija ali
C: v študijski program II. stopnje.

Rok: 14. avgust 2023, 12:00. Na voljo še:

Podrobnejše informacije

Podrobnejše informacije