Vpis v 1. letnike podiplomskih študijskih programov

Retro telefon z oblačkom nad sabo, ki prikazuje obvestilo

Vpis v 1. letnike podiplomskih študijskih programov

Vpis v 1. letnike podiplomskih študijskih programov 1600 1200 Medijske

Vpis sprejetih kandidatov v 1. letnik dodiplomskih študijskih programov UM FERI bo potekal po naslednjem urniku:

• sreda, 7. 8. 2024, ob 9. uri – univerzitetni in visokošolski strokovni študijski program Elektrotehnika,
  • četrtek, 8. 8. 2024, ob 9. uri – visokošolski strokovni študijski program Informatika in tehnologije komuniciranja,
  • petek, 9. 8. 2024, ob 9. uri – univerzitetni študijski program Informatika in podatkovne tehnologije ter visokošolski strokovni študijski program Računalništvo in informacijske tehnologije,
  • ponedeljek, 12. 8. 2024, ob 9. uri – univerzitetni študijski program Računalništvo in informacijske tehnologije,
  • torek, 13. 8. 2024, ob 9. uri – univerzitetni študijski program Medijske komunikacije in visokošolski strokovni študijski program Mehatronika ter univerzitetni študijski program Telekomunikacije.

Vsi vpisi bodo potekali na UM FERI, Koroška cesta 46, Maribor, v predavalnici Alfa.

Sklep o rezultatih prvega izbirnega postopka bo objavljen na portalu eVŠ najkasneje do 22. julija 2024. Vabilo in vpisno dokumentacijo boste po tem datumu sprejeti kandidati prejeli na dom.

V primeru, da se ob navedenem terminu vpisa ne morete udeležiti, se lahko udeležite vpisa ob drugih vpisnih terminih v dneh od 7. do 13. 8. 2024, ob 9. uri, ali pa vas na podlagi vašega pooblastila vpiše druga polnoletna oseba.

Prav tako prosimo, da nas na elektronski naslov referat.feri@um.si obvestite, če od vpisa odstopate.

PDF • 0,2 MB

Prosimo, da za vse točne informacije spremljate tudi uradno spletno stran fakultete