Udeležba na snemanju POP TV 11.3. v Mariboru

Udeležba na snemanju POP TV 11.3. v Mariboru 1500 1001 Medijske

Drage kolegice in kolegi,

vabim vas, da se kot občinstvo udeležimo snemanja televizijske oddaje v živo na POP TV.

ponedeljek, 11. 3. 2024 ob 19. uri nas vabijo, da kot del občinstva spremljamo 24UR Forum, pogovorno oddajo s strokovnjaki na temo (NE)JAVNEGA ZDRAVSTVA. Izbrani gostje bodo razpravljali o izjemno aktualni zgodbi, ki se dotika vseh nas. Oddaja bo potekala v živo na Filozofski fakulteti v Mariboru in v neposrednem prenosu na POP TV ob 20.00.

Oddajo bo vodila Maja Sodja, sodelovali pa bodo mnogi strokovnjaki in predstavniki politike.!

Oddaja bo potekala v živo na Filozofski fakulteti v Mariboru in v neposrednem prenosu na POP TV 11.3. ob 20.00.

Priprave občinstva se bodo začele ob 19.00.

Za udeležbo je nujno čimprej izpolniti prijavnico

Povezava do prijavnice, ki je obvezna za sodelovanje: https://talent.pop-tv.si/OBCINSTVO-informativni-program

Lep pozdrav,

Suzana Žilič Fišer