Grafični oblikovalec

AD Vita d.o.o.

Grafični oblikovalec

Grafični oblikovalec 1500 1103 Mitja

Zakaj izbrati ravno nas, Vitapur? Smo hitro rastoče in stabilno, mednarodno podjetje, prisotno v Sloveniji, Hrvaški, Srbiji, Bosni in Hercegovini, Črni Gori, Avstriji, Nemčiji, Romuniji, na Češkem in Slovaškem, z več kot 350 sodelavci. Z razvejano multi-channel prodajno mrežo, celovito prodajno strategijo, lastnimi prodajnimi kanali in blagovnimi znamkami smo prisotni tako v državah EU kot tudi svetu.

Nudimo vam odlično priložnost za profesionalni razvoj in osebno rast na delovnem mestu:

GRAFIČNI OBLIKOVALEC (M/Ž)

Kaj obsega delo?

• Priprava kreativnih zasnov oglaševalskih projektov
  • Oblikovanje celostnih grafičnih podob
  • Oblikovanje produktnih in korporativnih gradiv (gradiv za ATL in BTL oglaševanje, korporativne grafike itd.),
  • Oblikovanje embalaže izdelkov, oblikovanje operativnih tiskovin, oblikovanje gradiv za interno komuniciranje itd.,
  • Izvedbeno oblikovanje in priprava video in avdio vsebin
  • Skrb za prepoznavnost podjetja v javnosti in medijih s celostno podobo podjetja

Zahtevana znanja

• Poznavanje Adobe orodij (Photoshop, Illustrator, InDesign, XD, Premiere)
  • Poznavanje UX oblikovanja
  • Poznavanje družbenih, vizualnih in trendov na področju grafičnega oblikovanja
  • Znanje iz video priprave in obdelave video vsebin
  • Smisel za fotografijo in poznavanje osnov
  • Poznavanje dela s programi MS Office

Kaj pričakujemo:

• Smisel za oblikovanje in samostojno reševanje oblikovalskih problemov in iskanje optimalnih rešitev
  • Timski pristop, zanesljivost in natančnost
  • Razumevanje osnovnih marketinških načel
  • Komunikacijske spretnosti
  • Sposobnost strateškega in analitičnega razmišljanja
  • Sposobnost hitrega prilagajanja različnim situacijam
  • Kreativno sodelovanje na skupnih sestankih
  • Ustrezna visokošolska/univerzitetna izobrazba iz smeri grafično-kreativnega oblikovanja
  • Vsaj 3 leta delovnih izkušenj na primerljivem delovnem področju

Kaj ponujamo?

• Zaposlitev za določen čas s polnim delovnim časom z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas
  • Nagrajevanje uspešnosti
  • Urejen delovnik
  • Možnost strokovnih izobraževanj
  • Ostale dodatne ugodnosti, ki jih podjetje Vitapur nudi svojim zaposlenim (več izveš na kavi z nami)

DELODAJALEC

AD Vita d.o.o.

PLAČILO

KRAJ DELA

Slovenske Konjice ali Kamnik – ti izbereš

PRIJAVE

Če si za, nam pošlji svoj življenjepis, portfelj in reference do 10.3.2024 na elektronski naslov kadri@vitapur.si s pripisom: Grafični oblikovalec. Vse prispele prijave bodo obravnavane zaupno.