Vilnius tech zimska šola: Sound and vision 2.0 – immersive music video creation

Vilnius tech zimska šola: Sound and vision 2.0 – immersive music video creation 476 340 Žiga Domadenik

Želiš izpopolniti svoje znanje na področju snemanja, montaže, kinematografske osvetlitve, snemanja zvoka in ostalih pomembnih veščin s področja video produkcije?

»LinkMenu fabrikas« Center za ustvarjalnost in inovacije Gediminasove tehnične univerze v Vilni  organizira zimsko šolo »Sound and vision 2.0: Immersive music video creation«

Program študentom ponuja edinstveno priložnost za razvoj snemanja, montaže, kinematografske osvetlitve, snemanja zvoka, oblikovanja in drugih pomembnih veščin pri ustvarjanju video vsebin.

Spletno srečanje bo potekalo od 13. do 17. novembra 2023, ki ga bodo vodili gostujoči predavatelji podjetja VILNIUS TECH.

Delavnica v živo, pa bo sledila od 20. do 24. novembra 2023 v podjetju VILNIUS TECH »LinkMenu fabrikas, v Vilniusu, Litva.

Več informacij o programu in link do prijave najdete tukaj.

Rok za prijavo je 22. oktober 2023.

Program bo izveden kot kombiniran intenzivni program Erasmus+. Študenti ste upravičeni do Erasmus+ štipendije. Aktualni razpis najdete tukaj.

Rok za prijavo se izteče čez: