Javni natečaj za oblikovanje vizualne podobe UL AG

Akademija za glasbo Univerze v Ljubljani

Javni natečaj za oblikovanje vizualne podobe UL AG

Javni natečaj za oblikovanje vizualne podobe UL AG 1626 804 Medijske

Namen javnega natečaja je izbor ponudnika za kreativno zasnovo in oblikovanje vizualne podobe za informativno-promocijske materiale UL AG, ki bodo prispevali h krepitvi ugleda in večji prepoznavnosti Akademije za glasbo UL, njenih študijskih programov ter dogodkov v slovenskem in mednarodnem prostoru.

Namen in cilj natečaja:

Cilj natečaja je pridobitev novih grafičnih elementov za komunikacijske in promocijske namene ter njihova implementacija na različna področja dejavnosti UL AG (študij, koncerti in drugi dogodki, promocija na spletni strani in portalih idr.).

Nagrada:
Z avtorjem predloga vizualne podobe, ki ga bo izbrala ocenjevalna komisija, bo naročnik sklenil avtorsko ali podjemno pogodbo, s katero se zavezuje k izplačilu nagrade za opravljena dela oziroma storitve oblikovanja vizualne podobe v višini ponudbenega predračuna.

Roki natečaja:
Datum objave javnega natečaja: 24. 5. 2022
Rok za oddajo prijave: 2. 9. 2022 do 12. ure.

Na voljo še:

Podrobneje

na https://www.ag.uni-lj.si/obvestila/pomembno_obvestilo/javni-natecaj-za-oblikovanje-vizualne-podobe-akademije-za-glasbo-univerze-v-ljubljani
Podrobneje