Spletni novinar (m/ž)

24ur.com

Spletni novinar (m/ž)

Spletni novinar (m/ž) 4000 2250 Medijske

Podjetje PRO PLUS v svojo dinamično in raznoliko ekipo z veseljem sprejme nove navdušence, ki svojo prihodnost vidijo v medijskem svetu.

NAZIV DELA

Spletni novinar 24ur.com (m/ž)

DELODAJALEC

24ur.com

OSTALE INFORMACIJE

PRO PLUS je vodilna multimedijska hiša na televizijskem in internetnem področju v Sloveniji. Poleg televizijskih programov (POP TV, KANAL A, BRIO, OTO in KINO) ustvarjamo tudi najbolj obiskano spletno stran v Sloveniji, 24ur.com, številne tematske spletne strani in prvi slovenski naročniški video na zahtevo VOYO.

ODGOVORNOSTI:

• Pisanje spletnih člankov za vodilni spletni portal 24ur.com
  • Spremljanje, raziskovanje ter pokrivanje dnevnih in aktualnih dogodkov in tem doma in po svetu
  • Opravljanje intervjujev z različnimi sogovorniki za spletne članke

PRIČAKUJEMO:

• Poznavanje aktualnega družbenega in notranjepolitičnega dogajanja ter zanimanje zanj
  • Interes za delo oz. ustvarjanje na področju spletnega novinarstva
  • Vsaj osnovne izkušnje s spletnim novinarstvom, poznavanje spleta in spletnih družbenih omrežij
  • Aktivno znanje angleškega jezika, znanje dodatnega jezika je prednost
  • Pripravljenost na raznolik delovni čas (delo poteka v jutranjem oz. dopoldanskem, popoldanskem in/ali večernem času in/ali med vikendi)
  • Študente zadnjih letnikov, absolvente ali kandidate z zaključeno 6./2. stopnjo izobrazbe (ali več) smeri novinarstva, multimedijev ali druge ustrezne smeri
  • Samoiniciativnost, samostojnost in razgledanost

PONUJAMO:

Delo v redakciji vodilnega spletnega portala v Sloveniji, 24ur.com

• Možnost redne zaposlitve za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom
  • Možnost pridobivanja dragocenih izkušenj na področju spletnega novinarstva in televizijske produkcije
  • Delo v profesionalnem, urejenem in sproščenem delovnem okolju pod mentorstvom izkušenih in znanih imen s področja spletnega in televizijskega novinarstva
  • Ugodnosti zaposlenih podjetja Pro plus, d. o. o.
PRIJAVE

Zainteresirane kandidate vabimo, da izpolnite prijavnico, ki ji priložite svoj življenjepis z motivacijskim pismom.

Zaželeno je (ni pogoj), da prijavnici priložite še:

• kratek videoposnetek s svojo predstavitvijo (videoposnetek naložite v zavihku “Video”, ki je na naslednji strani. Dolg naj bo največ eno minuto, lahko je posnet s telefonom ali kamero. Zajema naj predvsem nekaj ključnih stavkov o vas, zakaj si želite sodelovati z nami, kakšni so vaši karierni cilji, zakaj menite, da ste primeren kandidat/-ka …).

ROK PRIJAVE : 31. 3. 2022
PRIJAVE NA:

Ogled izvorne objave

na https://www.24ur.com/kariera/k-sodelovanju-vabimo-spletni-novinar-24urcom-mz.html
Ogled izvorne objave