Novinar reporter v redakciji 24ur (M/Ž)

PRO PLUS

Novinar reporter v redakciji 24ur (M/Ž)

Novinar reporter v redakciji 24ur (M/Ž) 4000 2250 Medijske

Podjetje PRO PLUS v svojo dinamično in raznoliko ekipo z veseljem sprejme nove navdušence, ki svojo prihodnost vidijo v medijskem svetu.

PRO PLUS je vodilna multimedijska hiša na televizijskem in internetnem področju v Sloveniji. Poleg televizijskih programov (POP TV, KANAL A, BRIO, OTO, KINO) ustvarjamo tudi najbolj obiskano spletno stran v Sloveniji, 24ur.com, številne tematske spletne strani ter prvi slovenski naročniški video na zahtevo, VOYO.

Razpisano delovno mesto: NOVINAR REPORTER V REDAKCIJI 24ur (M/Ž)

ODGOVORNOSTI:

– Priprava televizijskih prispevkov za vodilno informativno oddajo 24UR
– Spremljanje, raziskovanje ter pokrivanje dnevnih in aktualnih dogodkov in tem doma in po svetu
– Opravljanje intervjujev, javljanje s terena, poročanje v živo

PRIČAKUJEJO:

– Študenti zadnjih letnikov, absolventi ali zaključena 6/2. stopnja izobrazbe (ali več) smeri novinarstva, multimedijev ali druge ustrezne smeri
– Interes za delo oz. ustvarjanje na področju televizijskega novinarstva in televizijske produkcije
– Poznavanje in zanimanje za aktualno notranjepolitično in družbeno dogajanje
– Aktivno znanje angleškega jezika, dodatni jezik je prednost
– Pripravljenost na fleksibilen delovni čas (popoldanski oz. večerni urnik, delo med vikendi ali prazniki ne sme biti ovira)
– Samoiniciativnost, samostojnost, radovednost in razgledanost

PONUJAJO:

– Delo v redakciji vodilnega informativnega medija 24UR
– Zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja
– Rast in razvoj pod mentorstvom izkušenih in znanih imen s področja televizijskega novinarstva
– Možnost pridobivanja dragocenih izkušenj na področju televizijskega novinarstva in televizijske produkcije
– Delo v profesionalnem in urejenem delovnem okolju

Zainteresirane kandidate vabijo, da izpolnijo prijavnico, zraven priložijo CV in motivacijsko pismo.

ROK PRIJAVE : 14. 12. 2020.
Na voljo še:

Več informacij

na https://www.24ur.com/kariera/k-sodelovanju-vabimo-novinar-reporter-v-redakciji-24ur-mz.html
Več informacij